TĘSKNIĘ, CZEKAM, WYBACZAM...

TĘSKNIĘ, CZEKAM, WYBACZAM...

Zdarza się, nie tak znowu rzadko, że pozostający w związkach ludzie decydują się na związki otwarte. Zgodnie z takim układem obydwoje (bądź jedno z partnerów) za zgodą drugiej strony utrzymują kontakty seksualne z innymi osobami.

Powody takiej decyzji bywają różne – od chęci eksperymentowania, po desperackie próby ratowania związku. Efekty – niemal w każdym przypadku jednakowe. Najczęściej, jedno z partnerów zgadza się na takie rozwiązanie, żeby zatrzymać przy sobie ukochaną osobę i, udając otwartość na nowe doświadczenia, uczestniczy w „projekcie”. Niezależnie jednak od poziomu wyzwolenia, niezależnie od chęci i, być może, początkowej ekscytacji, pojawiają się w końcu emocje – strach, zazdrość, ból i cierpienie. Z takimi sytuacjami coraz częściej stykam się w swojej pracy i ciekawa jestem Waszych opinii.

A Ty jak się czujesz w swoim związku?

autorka

Lidia Krotoszyńska

Ekspert wychodzenia z pułapek business & life. Psycholożka & psychoterapeutka & mówca & przedsiębiorca & mentorka. Autorka rewolucyjnego poradnika „Moje słabości są moją siłą”

      

PRZECZYTAJ TEŻ:

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

1500 CZYTELNIKÓW

NA TYM FANPAGE. DOŁĄCZ!

200 OBSERWUJĄCYCH

POZNAJ MOJE SŁABOŚCI!

LINKED IN

PROFIL ZAWODOWY

Comments

comments