ROZSTANIA

ROZSTANIA

Rozstania. Są nieodłącznym etapem niemal każdej naszej relacji w życiu. Rozstajemy się z pracodawcą, kończymy związki, żegnamy rodziców, przyjaciół i inne bliskie nam istoty. Rozstanie to proces, przez który przejść musimy – czy tego chcemy, czy nie – spotka ono każdego i może się zdarzyć w dowolnym, nieoczekiwanym momencie.

Niestety, nie potrafimy się rozstawać. Jest to trudne ze względu na ogrom emocji towarzyszących całemu procesowi.

JAK ROZSTAĆ SIĘ, POŻEGNAĆ MĄDRZE? 
Pozwólmy sobie na smutek, żal po stracie i lęk przed nadchodzącym nowym porządkiem. Dajmy sobie czas na oswojenie się z nową sytuacją, uporządkowanie życia i nadanie mu nowego kierunku. Rozstanie to nie tylko koniec, rozstanie to przede wszystkim początek. Początek nowej drogi i nowego życia. I choć jest to zawsze trudny i prawie zawsze bardzo bolesny proces, każde rozstanie uczy nas wiele o sobie samych, o naszych granicach, możliwościach i emocjach.

A Ty jak radzisz sobie z rozstaniami? Co sprawia Ci największą trudność?

autorka

Lidia Krotoszyńska

Ekspert wychodzenia z pułapek business & life. Psycholożka & psychoterapeutka & mówca & przedsiębiorca & mentorka. Autorka rewolucyjnego poradnika „Moje słabości są moją siłą”

      

PRZECZYTAJ TEŻ:

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

1500 CZYTELNIKÓW

NA TYM FANPAGE. DOŁĄCZ!

200 OBSERWUJĄCYCH

POZNAJ MOJE SŁABOŚCI!

LINKED IN

PROFIL ZAWODOWY

Comments

comments