NA ŻĄDANIE NIECH SIĘ STANIE!

NA ŻĄDANIE NIECH SIĘ STANIE!

Dziś o stanie i o staniu. Staniu w miejscu, stanie emocji ale i przedrostki „roz-„ czyli rozstanie i „prze-„czyli przestanie.

Dziś ruszam oficjalnie z moim fanpage, z którego uruchomieniem stałam kilka miesięcy. Pisałam i próbowałam, nagrywałam i robiłam kolejne próby. Zostawiałam, porzucałam, powracałam. W takim byłam stanie. W stanie zostawiania, w stanie próbowania, w stanie prób i błędów, w stanie oceniania, w stanie żałowania, w stanie tłumaczenia, w stanie powrotów, w stanie kolejnych prób. Czasami czekałam aż coś się stanie.

Uwielbiam moje stanie i moje stany. Stoję wówczas na swoich nogach, przy sobie i rzeczach dla mnie ważnych. Nic się nie stanie – uspokajam siebie i stoję lub szukam. Moje stanie czasami wywołuje napięcie. U mnie i u innych. Ale ja uwielbiam moje stanie i przyglądanie się temu co płynie, co się wydarza. Stanie nie jest stanem stałym, bo nawet jeśli w jednym aspekcie mam poczucie stania, to w innych obszarach doświadczam ruchu, zmian i rozstań itd. itd

Warto chwilę postać po to, by po upływie czasu przestać. Warto stać by się rozstać. Rozstać z czymś co już nie służy, czymś co odchodzi, bardzo często czymś ważnym co doprowadziło mnie do miejsca w którym jestem.

Stan, którego doświadczam obecnie, kiedy zaczynam coś nowego to ekscytacja i ciekawość. Jestem ciekawa co się stanie i co się wydarzy. Tego co się wydarzy kiedy z mojego gabinetu i świata 1:1, będę w stanie pomagać na większą skalę.

Jako ekspert od wychodzenia z pułapek business & life pomogłam wielu ludziom i organizacjom, bo byłam w stanie. By mogło to nastąpić sama rozstawałam się z przekonaniami, iluzjami, pracodawcami, komfortem. Przestawałam robić coś dotychczasowego i uczyłam się nowych rzeczy. Stawałam także na rzęsach by być w stanie zdobyć doświadczenia, wyrobić się na zakrętach życiowych ale i …..wydostawać się ze swoich pułapek i przy różnych okazjach je ominąć.

Wiem także co się teraz stanie. Chcę wiedzieć, więc się dowiem. A jak? Puszczam ten wpis do Ciebie. Tylko wówczas gdy puszczę ten wpis do Ciebie, tylko wówczas kiedy przeczytasz tego posta, tylko wówczas kiedy go polinkujesz, skomentujesz lub udostępnisz będę w stanie dowiedzieć się jak bliskie są Ci słowa, refleksje lub….. w jakim jesteś stanie, co przeżywasz, czy stoisz za sobą czy stoisz w miejscu.

i co najważniejsze….Stać mnie!!! Stać mnie na ponoszenie ryzyka, zdobywanie doświadczeń i lekcji. Teraz jestem w stanie….jestem w stanie to zrobić. Czego i Tobie Drogi Czytelniku życzę.

A Ciebie na co stać?

autorka

Lidia Krotoszyńska

Ekspert wychodzenia z pułapek business & life. Psycholożka & psychoterapeutka & mówca & przedsiębiorca & mentorka. Autorka rewolucyjnego poradnika „Moje słabości są moją siłą”

      

PRZECZYTAJ TEŻ:

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

1500 CZYTELNIKÓW

NA TYM FANPAGE. DOŁĄCZ!

200 OBSERWUJĄCYCH

POZNAJ MOJE SŁABOŚCI!

LINKED IN

PROFIL ZAWODOWY

Comments

comments